Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamanıza Basit Tasarım avantajları ile sahip olun!

Basit Tasarım; kurumunuzun teknoloji ihtiyaçlarına yeni bir çözüm getiriyor.Kurumunuza özel tasarım ile birlikte minimum zaman dilimde teslim.

Genel Özellikler

Basit Tasarım olarak önceliklerimiz her zaman kullanıcı dostu uygulamalar olmuştur. Bu prensibimizin ışığında mobil uygulamamızın temel özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

-   Mobil uygulamanın en kolay,en hızlı ve ekonomik yolu
-   Kullanıcı kolaylığı ve görsel zevk maksimum seviyede
-   Basit kullanıcı panelleri ile anında güncelleme
-   Android Tablet Uyumluluk
-   Standart Mobil Uygulama Tasarımı
-   Özel Mobil Uygulama Tasarımı
-   Mobil cihazlara tam uyumluluk
-   Güvenilir ve kusursuz teknik destek
-   Tam ve doğru kodlama stratejisi
-   Yaratıcı fikirler
-   Dinamik uygulamalar
-   Modüler yapısı sayesinde sadece kurumunuzun gereksinimlerine uygun paketler
-   Hızlı kurulum
-   Kurumsal kimliğe tam uyumluluk

Uyumluluk & Güncelleme

iOS Uygulama

Mobil pazarın devi apple‘in efsane telefonu iphonelara uyumlu iOS standartlarında, mobil uygulama tasarımı ve desteği. Tüm iOS cihazlarda artık sizin de markanız olacak.

Android Uygulama

Mobil pazarda iOSdan sonra en büyük pay kapan android mobil cihazlara tam uyumlu, kullanım kolaylığı sağlayan uygulama geliştirme.

iOS Uygulama Tasarımı

iOS 10 standartlarına uygun, görsel zevke ve maximum kullanım kolaylığına gore tasarlanmış, kurumunuzu yansıtan, güncel tasarımlar… Yaratıcı fikirler ile harmanlanmış tasarımlar…

Android Uygulama Tasarımı

Güncel tasarımlar ve kullanım kolaylığı referans alınarak yaptığımız android tasarımlar ile mobil uygulamanız işlevselliği ile olduğu kadar görselliği ile de müşterilerinizin çok dikkatini çekecek.

iPad Uygulama

Kullanımı en fazla olan tabletlerden olan iPadler, bilgisayarların hızla yerini alıyorlar… Mobil uygulamamız iPad uyumlu, tüm sürüm iOs’larda başarı ile çalışmaktadır.

iPad Uygulama Tasarımı

Mobil iOSlarda kusursuz çalışan mobil uygulamanız, iPad tabletler ile de tam uyumlu olarak tasarlanıyor. iOS 7 standartlarına uygun kurumunuzu yansıtan tasarımlar iPadlerde hayat buluyor.

Android Tablet Uygulama

Sayısı her geçen gün artan android tabletler de mobil uygulamamızda tam destekle karşınıza çıkıyor. Her geçen gün mobil pazarda kullanımı artan Android tabletlerle tam uyumlu yazılımlar geliştiriyoruz.

Android Tablet Uygulama Tasarımı

Tüm mobil cihazlara olduğu gibi, android tabletlerde de uyumlu çalışan, görsel olarak size tam anlamıyla temsil eden, güncel tasarım seçenekleri ile sizlerle…

yol yardım
oto çekici

Güncelleme

Basit Tasarım olarak, yazılımcılarımız tarafından sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede yayınladığımız güncellemeler ile mobil hayatta uygulamanız hep güncel kalacak. Mobil uygulamamız deneyimli tasarımcılarımız tarafından geliştirilmeye ve sizler için kusursuz hale getirilmeye devam ediyor.

Modüller

Giriş Ekranı

Bu ekran sayesinde, kullanıcılarınız uygulamanızın içinde bulunan tüm modülleri görebilecek ve içeriklere kolay yoldan ulaşabilecekler. Kurumunuza uygun tasarımlar ile kullanıcılar size tüm mecralarda ortak renkler ve içerikler ile tanıma imkanı bulacaklardır.

Kurumsal Modülü

Kurumunuzun tanıtımının yapılacağı bu modül ile kullanıcılar kurumsal bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilecek ve size daha iyi tanıyacaklar. Bu sayede mobil dünyaya adım atarak kurumunuzun marka bilinirliği en üst düzeyde olacaktır.

Haberler Modülü

Mobil uygulamaların, en aktif alanlarından biri olan haberler bölümü ile mobil uygulamanızı son derece güncel tutabilirsiniz. Kurumunuz ile ilgili haberleri yayınlayıp, gelişmelerden tüm kullanıcıların haberdar olması sağlanacaktır.

Referanslar Modülü

Müşterileriniz referanslar modülü ile, yine sizin yönetici panelinden ekleyebileceğiniz tüm referanslarınıza ulaşabilecekler, sizi diğer rakiplerinizden ayıran bu özellik ile bir adım önde olacaksınız.

Ürünler Modülü

Ürün tanıtımlarınızı yapabileceğiniz bu modül sayesinde, web sayfanızda oluğu gibi ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilecek, Müşteri ve Müşteri adaylarınıza firmanız hakkında net bilgiler sağlamış olacaksınız.

İletişim Modülü

Tüm iletişim bilgilerinizi içeren bu modülde, eklenecek Harita ulaşım modülü ile kullanıcıların size daha kolay yoldan ulaşması sağlanacak aynı zamanda adres, telefon e-mail adresi gibi bilgilerin yanında sosyal medya adresleriniz de bulunacaktır.

İletişim Formu

Kullanıcıların size direk ulaşmalarını sağlayan bu modül, iletişim formundan oluşmaktadır. Kolaylıkla kullanıcıların size sorularını ve istediği bilgileri ulaştırabileceği bir sayfadır.

Harita Ulaşım Modülü

İletişim bilgisine ek olarak, kullanıcıların size çok daha kolay yoldan ulaşabilmesini sağlayacak bu harita modülü, kullanıcıların size ulaşmaları çok daha kolaylaşacaktır.

Kampanyalar Modülü

Güncel kampanyalarınız, etkinlikleriniz gibi sadece firmanıza özel bilgileri güncelleyerek, mobil uygulamanızı tamamen dinamik hale getiriyoruz. Aktif olarak kullanıldığında kurumunuza katkısı çok büyük olacaktır.

Mobil Uygulama Seçenekleri

Basit Tasarım olarak, size ihtiyaçlarınıza uygun olarak sunmayı tercih ettik. Bu sayede sizi gereksiz maliyetlerden kurtarıp, kullanıcılarınızın gereksiz bilgiler içinde boğulmasını engellemeyi hedefledik. Modül mantığı sayesinde Mobil Uygulamanıza uygun maliyetlerle ve problemsiz olarak sahip olabilirsiniz.Aşağıdaki tablodan istediğiniz modülü seçip, ihtiyaçlarınıza uygun mobil uygulamayı oluşturabilirsiniz.

Modüller

-   Giriş Paneli
-   iOSiPhone uyumluluk
-   iOSiPad uyumluluk
-   Android Telefon uyumluluk
-   Android Tablet Uyumluluk
-   Standart Mobil Uygulama Tasarımı
-   Özel Mobil Uygulama Tasarımı
-   Anasayfa
-   Ürünler
-   Referanslar
-   Haberler
-   İletişim
-   İletişim Formu
-   Harita Modülü
-   Kampanya Modülü
-   Push Bildirimi
-   Çağrı Merkezi Eklentisi
-   Sosyal Medya Eklentisi
-   Kullanıcı Paneli
-   Teknik Destek
-   Versiyon Güncelleme
-   Şifreli Özel Alan
-   Teklif Formu
-   Rezervasyon Formu
-   Yabancı Dil
-   Latin / Kril / Arap

Özel mobil uygulamanıza Basit Tasarım avantajları ile sahip olun!

İster sadece bir fikriniz olsun; ya da kurumunuzu mobil dünyaya taşımak isteyin biz sizler için, hedef kitlenize ve mobil kullanıma uygun, etkili bir projeye dönüştürmenize yardımcı olalım. Size özel uygulamalar hazırlayarak mobil uygulama mağazalarında yayınlanana kadar tüm süreçleri etkili bir şekilde tamamlayalım. 

Basit Tasarım olarak, sizlere sunduğumuz standart modüllerden oluşturabileceğiniz mobil uygulamaların yanında özel mobil ihtiyaçlarınız için de çözümler üretiyoruz. Mobil dünyanın en önemli platformları olan iOS ve android üzerine özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. 

Kurumunuza özel mobil uygulama çözümleri tamamen sizin istekleriniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmaktadır. Gerektiğinde entegrasyon hizmeti ile mobil uygulamanıza web üzerinden eriştiğiniz bilgilerin tamamına mobil teknoloji ile de ulaşmanız sağlanacaktır. Sizler için geliştirdiğimiz mobil uygulamalar sayesinde, pazarlamadaki gücünüz ve hizmet kaliteniz doğru oranda artacaktır.