Kurumsal

Reklam doğru kullanıldığı takdirde son derece küçük bütçeler ile hayal edilemeyecek kadar geniş bir kitleye ulaşma imkânı verir. Ayrıca kurumların sahip oldukları müşteri portföylerine online birçok hizmeti sunabilecekleri reklam sektörü vazgeçilmez ve eksik kalınamaz bir teknolojidir. Kendi alanında sektörünün en iyileri her zaman Basit Tasarımda buluşmuştur. 3 ylını doldurmuş 7 çalışma arkadaşımızın olması en büyük göstergesi olsa gerek. Basit Tasarım büyüdükçe ihtiyaç duyduğu personeli kendi bünyesinden yetiştirmektedir. Dolayısı ile aynı kültür her zaman yaşatılmaktadır.

Kuruluşundan bir yıl sonra 6 kişilik kadro yapısına ulaşan Basit Tasarım aynı zamanda 100 ün üzerinde müşteri portföyüne sahip olmuştur. 

2015 Hosting Kontrol Programını yazdık

Bu günlere geleceğimizi müşterilerimizin teşekkür mektuplarından ve büyüme ivmesinden çok net görebiliyorduk. Çok daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için kendi hosting kontrol programımızı yazmaya karar verdik. 2015 yılında aldığımız bu kararı aynı yıl içerisinde planlayarak yazılmına başladık ve bitirdik. Belli zaman aralıkları ile güncellediğimiz hosting kontrol programı, günümüzde Basit Tasarımı tüm sektörel firmalardan ayıran en öenmli özelliklerden biridir. Hosting kontrol programımız sayesinde tüm müşteri temsilcilerimiz son derece uzmanlık isteyen birçok işlemi birkaç saniyede yapabiliyor. Örneğin bir hosting açılımı, özelliklerinin oluşturulması, yetkilendirilmesi, mail kullanımın ayarlarının yapılması sadece 30 saniye...

Google'dan 38 Kat Hızlı E-ticaret Paketi

Bilişim sektörünün inanılmaz bir ivme ile yükselişi alış veriş dünyasını da kapsamına almaya başladığı zaman diliminde Basit Tasarım yazılım kalitesi ile eticaret markası oluşturmuştur. Her zaman her yerde söylediğimiz gibi yazılım sektörünün en öncü firması olduğumuza inanıyoruz. Bu kaliteyi ve söylemimizi ıspatlayacak bir eticaret yazılımı yazdık. Nasıl mı? 
Tüm sektörün her konuda örnek aldığı Google'dan tam 38 kat hızlı çalışan eticaretmodülünü yazdık. Sayfa oluşturulma süreci 0,03 saniye gibi inanılmaz bir zaman dilimine kadar küçülttük. Bilişim sektörünün yazılım uzmanları tarafından defalarca övgü dolu mailller ve telefonlar aldık. Argedepartmanımızın geliştirdiği sistem günümüzde hala mükemmelliğini korumaktadır. Basit Tasarım bünyesinde geliştirilen yeni bir veritabanı sistemi ile birlikte mükemmel bir SEO ya sahiptir. Hala daha iyisinin var olduğunu göremiyoruz. Günümüzde geliştirilmeye devam eden en önemli ürünlerimizin başında gelmektedir.

2010 Müşteri İzleme Programı ( Canlı destek )

Genişleyen teknoloji ile ihtiyaçlar hiç bitmiyor ve bitmeyecek. İnternet ortamında var olduktan sonra web sitemizi ziyaret edenleri hep merak etmişizdir. Acaba sitemizde online biri var mı? Acaba ne arıyor? Yardımcı olabilir miyim? gibi tüm soruların çözümlenmesi için marka oluşturduk. 
Her ne kadar dünyada bir kaç örneği olsada Türkiye'de ilk defa bizim tarafımızdan yazılmış bir programdır. Web sitesini pazarlama amaçı ile kullanan tüm kurumların olmazsa olmazları arasına girmiştir. Biz her zamanki gibi işi biraz abarttık ve hiçbir benzer modülde olmayan birşeyi yaptık. Canlı destek sisteminin içerisine online çeviri modülünü yerleştirdik. Ar-ge departmanın yapmış olduğu bu modül kurumların müşteri bulma noktasında son derece önemli rol almıştır.

2015 Hızlı Web Tasarım Çözümleri WP

Butik web tasarımı projelerinin maliyetinin bazı firmalara ağır geldiğini düşünerek ürünü başlattık. Tüm dünyada kullanılan Wordpress temalarından istenilen web yazılımına giydirilerek oluşturulan web tasarımı projeleridir. Her zaman olduğu gibi müşterisinin yanında olmak için maliyetlendirmesini minimum düzeyde tutmak için geliştirdiği gün geçtikçe geliştirilen ve son derece talep gören ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ar-ge departmanımızın oluşturduğu database ile binlerce hazır tasarım örneği ile müşterilerimizin isteklerini çok kısa zaman dilimi içerisinde çözmekteyiz. Atawpnin en büyük farklarından birisi ise hazır bulunan web tasarımlarına ihtiyaç doğrultusunda istenilen web yazılımlarının entegre edilmesi, ayrıca hazır bulunamayan yazılım modüllerinin yazılarak müşterilerimiz isteklerini eksiksiz bir şekilde oluşturmasıdır.

2016 Her Kuruma Mobil Uygulama MOBİ

Ar-ge departmanı 2016 yılında bilgi seviyesini tamamlayıp mobil dünyasına adım atarak en büyük gelişimimizi sağlamıştır. Mobil tüm kurumsal firmaların mobil dünyası ile tanışması yönünde çok önemli bir adım atmıştır. Mobil uygulamalara paket seçeneği ve kiralama modülünü geliştirmiştir. Özel bir mobil uygulama yazılımının son derece maliyetli olması nedeni ile uygulamaların modüler yapılarak her kurumun kullanabileceği kadarını kiralamasının önünü açmıştır. Mobil sayesinde her kurumun mobil uygulama sahibi olması son derece kolaylaşmıştır. Son hızla ilerleyen teknolojik çağına ayak uydurmak için mutlaka bulunulması gereken bir pazaryeridir. İlerleyen yıllarda tüm aramaların mobil cihazlardan yapılacağını düşünürsek şimdiden üst sıralarda konumlanmanın gerektiğini kim inkar edebilir ki!

Herkese Teşekkür Ederiz

Basit Tasarım günümüzde sahip olduğu müşterilere en iyi hizmeti vererek, referans sistemi ile çalışan bir kurum olmuştur. Bizi bu günlere taşıyan tüm müşterilerilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz. Aldığımız tüm olumlu eleştirilerin yanında, bizleri olumsuz yönde eleştirerek, gelişmemizi sağlayan müşterilerimiz ve bizi takip eden sektörelkişilerede teşekkür borcumuzu hiçbir zaman unutmuyoruz.