Web Sitesi Kullanım Sözlesmesi

Basit Tasarım internette geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Basit Tasarım web sayfasını ve(ya) sağladığı web hizmetlerden yararlanarak hazırlanan tüm kişisel ya da kurumsal web sayfalarını ziyaret etmeniz, bu sayfayı da ziyaret edip sayfa içeriğindeki tüm bilgileri okuyarak anladığınız anlamına gelmektedir. 

Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir. Basit Tasarım gizlilik politikası içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. 

Yukarıda tanımlanan herhangi bir web sayfasını ziyaret etmeye başladığınız andan itibaren belirtilen şartlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak uyulmaması halinde, Basit Tasarım ilgili kişi veya kişiler hakkındaki her türlü kanuni hakkını saklı tutar.

Sitede kullanılan her türlü tasarım ve yazılım hakkı Basit Tasarım aittir. Hiçbir şekilde geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz.

Web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

Web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez.

Yasal durumlar haricinde web sayfalarında belirtilen elektronik posta (e-mail) adreslerinin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.